Toy Story 3 Video Game ukaże dni przed Film

Toy Story 3 Video Game ukaże dni przed Film

Choć Lego Mattel i marki są zajęci tworzenia zabawek dla uruchomienia filmu Toy Story 3, Avalanche Software, należąca do Disneya, to jest harmonogram uwolnienia Toy Story 3: The video game, która zadebiutuje na kilka dni przed rozpoczęciem filmu, w dniu 15 czerwca 2010.

Toy Story 3 gry wideo zostanie wydana na konsolę Nintendo Wii, PlayStation 3 i Xbox360 konsole jak również systemy PSP (PlayStation Portable) i Nintendo DS. W wersji na PS3 w grze, gracze dostaną do wyboru nikczemnego Zurga jako grywalna postać.

PlayStation gracze są podekscytowani wydaniem Toy Story 3: The Video Game, ponieważ jest on ustawiony za zgodną z ich kontrolera PlayStation Move, podobne do Wii kontrolerów.

Toy Story 3 gry wideo będzie miał dwa różne tryby gry do wyboru. W jednym z nich można stosować do tradycyjnej fabuły filmu. W drugim, gracze mają możliwość wyboru trybu pudełko z zabawkami - i stworzyć przygodę swojego wyboru.

Tradycyjna fabuła dla TS3 jest to, że Andy wyjeżdża na studia i postanawia zachować jego ulubioną zabawkę - Woody - i umieścić pozostałe w magazynach na strychu. Ale nieszczęście występuje mama Andy'ego rzuca zabawki dala. Zaniepokojony ich przemycić z kosza oraz w polu darowizny kierowany do Sunnyside Daycare Center.

Gdy przybywają zabawki, spełniają one zupełnie nowy zestaw zabawek znaków przedszkolu dzieci zabawy. Niektórzy mogą nie mieć najlepsze intencje, albo. Woody pobiera zabierane do domu przez dziecko przedszkola - Bonnie - i tam dowiaduje się o prawdziwych okropności Sunnyside Daycare Center.

Dzięki brakujący kawałek oka Pani Bulwa, w zabawki szybko sobie sprawę, że Andy nie je porzucić, i postanawiają planu Woody, aby spróbować zrobić to w domu, zanim Andy wyjeżdża na studia.

Film twórcy gry mieli dwa punkty widzenia na uwadze albowiem gry wideo - jeden, gdzie widzimy oczami zabawki i jeden, gdzie widzimy zabawki jak tylko, że - ze ludzie perspektywy.

Oznacza to, że wizja daje dwie gry w jednej. I podobnie jak wiele innych gier przygodowych na rynku, można osiągnąć cele i pełne misje i odblokować kolejne profity do gry. Będziesz w stanie odblokować więcej zabawek do zabawy, zmieniać wyglądy ludzi i niestandardowych tworzyć budynki.

Komentarze