Jakie są najbardziej trwałe zabawki dla psa dla psów?

Jakie są najbardziej trwałe zabawki dla psa dla psów?

Szczenięta są notorycznie chewers. Każdy oczekuje, prawda?

Problem, oczywiście, jest uczenie ich tego, co jest dopuszczalne do gryzienia do treści swoich małych serca, a co nie.

Jeśli rozwiązać ten problem na początku, zaoszczędzisz sobie świat żalu - i zachować swoje buty i inne poza granice artykuły

Dlaczego psy gryzienia w pierwszej kolejności

a.? trochę tła jest w porządku na dlaczego szczeniaki lubią żuć rzeczy

po pierwsze, są one jak ludzkie dzieci. w tym wieku (od 1 miesiąca do sześciu miesięcy), wszystko idzie w usta. To ich sposób poznawania świata wokół nich.

Po drugie, ich dziąsła boli w tym wieku. I żucia na przedmioty, które mogą być leżące wokół pomaga w tym.

Jak podrosną, jednak robią to do czyszczenia zębów i przechowywać je silne.

też może to zrobić po prostu bo są głodni i żucia na kości (zwłaszcza jeden pozostały z indyka Dziękczynienia, na przykład) po prostu smakuje naprawdę dobre do nich.

Czasem żuć po prostu dla zabawy. Spróbuj dając psu patyk, gdy jesteś na zewnątrz i zwykle, będzie leżeć i rozpocząć żucia na niego.

W każdym razie, do żucia jest w ich pieska DNA a ty najlepiej znaleźć odpowiednie rozwiązania alternatywne do swojej $ 250 Armani kapcie.

Najlepiej oceniane wytrzymałe zabawki chew dla psów

dla szczeniąt, jest urocza pluszak kształcie trochę fioletowego dinozaura. To się nazywa goDino Fioletowy Bruto Dino, a może wytrzymać godziny wesołej żucia.

Marka goDog ma kilka innych zabawek, które są tak słodkie, w tym Dragon, Gator, a tłuszcz Rooster. Wszystkie są podwójnie szyte i baw piszczałką w środku.

Dla starszych psów, nie ma Zogoflex Air Wox Interactive Holownik pies, który jest dostępny w trzech kolorach pastelowych i jest idealnym miejscem zarówno do indywidualnej zabawy i holownika o ' wojna ze sobą lub z innymi psami.

unikalny trzy nogami kształt sprawia, że ​​idealnie nadaje się do chwytając zębami na jednej stronie i dłoni z drugiej strony. Nie martw się. - To jest dość miękka w dotyku, ale niezwykle odporne ugryźć, więc nie będzie się rozpadać szybko

Więcej niezniszczalne zabawki Pies

Mówiąc o holownika o 'wojnie, można pozytywnie podnieść psa zdjął nogi z Nordic Doggie Tug serii wojny dla średnich i dużych psów.

Ta zabawka rzeczywiście ma krótką smycz z uchwytem na jednym końcu, i hantle kształcie ebonitu zabawka na drugą. Prawdopodobnie będziesz pierwszy puścić.

Istnieje również Zogoflex Tux gwarantowana Tough Treat Stuffable Dog Chew Zabawka dla psów, które lubią żuć na czymś, co zostało nadziewane, powiedzmy, masła orzechowego.

Ten wapienno-zielony zabawka jest wykonana z bardzo wytrzymałego ebonitu z wydrążonym środku, który jest łatwo dostępny dla języka Questing psa. Będzie ona utrzymać go całkowicie wchłaniany z dala od innych, mniej odpowiednie rzeczy.

Niektóre psy lubią słuchać ich zabawki piszczą, kiedy ugryźć się na nich. Może to stawia ich w drapieżnego myślenia

jeśli jest to przypadek ze swoim psem, spróbuj Atteson Zapiszczeć Chew zabawek dla psów. Jest to jasny niebieski i jest dostępny w dwóch długościach:.. Pięciu cali i siedmiu cali

Jest wykonana z nietoksycznego, wytrzymałego kauczuku z kilkudziesięciu podniesionymi nubbins stymulujących dziąsła i zaspokoić ich potrzeby gryźć

Wreszcie:

Jaki pies nie lubi się ścigać i odbierać piłki tenisowe? Oto kolorowe alternatywą zachować własne piłki tenisowe bezpieczne i śliń-free.

Są one wykonane przez firmę o nazwie Snug i nazywa się po prostu Rubber Dog Piłki. Literatura spółki mówi, że są "praktycznie niezniszczalne", a nawet unosić się w wodzie na wycieczki do jeziora lub na plaży

Ostatnie słowo.

Podając swój ulubiony czworonożnego przyjaciela dopuszczalne pozycje zatopić zęby w będzie trzymać go z dala od kłopotów, zwłaszcza, gdy nie można go tam oglądać.

Wytrzymałe, trwałe zabawki pies będzie utrzymywać was oboje szczęśliwi.

Komentarze