Top 3 Wagony Dla dzieci

Top 3 Wagony Dla dzieci

Wagony dla dzieci zrobić wielki ciepłej pogody zabawkę że Twoje dzieci będą zachwycone. Mam wspaniałe wspomnienia z mojego dzieciństwa konna i gra w moim wozie. Twoje dzieci będą mogły mieć takie samo doświadczenie przy zakupie im wielką Red Wagon.


Radio Flyer jest oryginalny producent najlepszych wagonów dla dzieci, które nigdy nie zostały wykonane. Antonio Pasin wyemigrowała z Wenecji do Chicago w 1917 roku uczynił wagonów w celu zaoszczędzenia pieniędzy, aby otworzyć sklep z drewna, który ostatecznie stał się sławny korporacji Radio Flyer. Znany czerwony wagon że wiemy był produkowany w latach pięćdziesiątych i szybko wracał do prawie każdego dziecka w Ameryce.


Radio Flyer sprawia mnóstwo wagonów dla dzieci, ale najbardziej popularne mam być następujące:


Czerwony Ulotka Wagon


Classic Walker Wagon jest jednym z najbardziej wytrzymałych i bezpiecznej jazdy przycisku na wagony dla niemowląt i małych dzieci. W przeciwieństwie do wielu plastikowych wypychania zabawek tam, ten wagon posiada naturalny, ciało drewna litego z wyjmowanymi drewnianymi bokami. Wagon ten jest niezwykle wytrzymały i jest idealnym Początkujący wagon dla najmłodszych dzieci w domu.


Classic Red Wagon


Ten klasyczny wszyscy stali czerwony wagon jest najbardziej podobna do bardzo oryginalnych wagonów dokonane w drodze powrotnej w dniach Antonio. Wagony te są tak trwałe, że będziesz w stanie rzeczywiście przekazać je z pokolenia na pokolenie. Oni naprawdę trwać tak długo.


Wagony te są idealne, ponieważ mają stalowe bezspoinowe ciała z krawędziami bez zarysowaniem. Przegub kulowy bez szczypty utrzymuje te małe palce bezpieczne i mają świetne opony gumowe rzeczywistym. Jest coś w tych wagonach, że dzieci po prostu kochają. Będą siedzieć i jeździć nimi godzinami.


Radio Flyer Voyager Wagon


Voyager Wagon jest doskonałym Zadaszenie wagonu i będzie słońce z dala od delikatnej skóry dziecka. To tworzywo wagon jest bardzo trwały, ma "Dura-Tred" opony do dodatkową komfortową jazdę i posiada pasy bezpieczeństwa. Nie będzie łatwo przewrócić, a dzieci będą ekstra wygodne z wbudowanymi uchwytami na kubki na napoje orzeźwiające letnie.


Wagony dla dzieci to wspaniały dodatek do twojej kolekcji zabawek ciepłej pogody. Twoje dzieci zyskają stymulacji sensorycznej, staną się bardziej niezależna i będzie spędzić wiele godzin grając w nich.

Komentarze