Korzyści zdrowotne wynikające z sex zabawki

Korzyści zdrowotne wynikające z sex zabawki

Seks-zabawki wydają się być wszędzie wyglądasz w tych dniach, są tam sklepy na ulicy dyskretnie sprzedające bateryjny chłopaków i ilość sprzedawców online dać ogromna różnorodność i konkurencja, jeśli chodzi o ceny. Popularność tych produktów wzrosła głównie ze względu na pojawienie się pewnego amerykańskiego serialu i oczywiście książki, które niemal każda kobieta czytają .

Co jest to całe zamieszanie i jakie są korzyści z używania zabawek?

korzyści z wibratory zależy od tego, czy jesteś osobą samotną, czy nie, panuje opinia, że ​​jeśli jesteś w związku, to naprawdę nie powinno potrzebujemy ich, ale będę się do tego nieco później.

Dla pojedynczych osób, niektóre z korzyści są dość oczywiste, że spełniają one potrzeby, które w przeciwnym razie mogłyby być ignorowane, ale to coś więcej wibratorem niż zadośćuczynienie.

Istnieje wiele korzyści zdrowotne związane z seksem i to wszystko może mieć zastosowanie do korzystania z zabawek, jak również. Są to -  • odprężające, endorfiny uwalniane są w mózgu podczas orgazmu, które przyczyniają się do zmniejszenia stresu, orgazm ma taki sam skutek, czy jest on spowodowany przez człowieka lub zabawki.


  • Kalorie oparzenia. Powszechnie wiadomo, że dobra sesja seks spala niesamowite ilości kalorii i tak samo jest w przypadku korzystania płeć zabawka, to może nie wypalić tyle kalorii na godzinę lub dwie z partnerem, ale robi pompowania serca i że ma takie same korzyści jak ćwiczenia cardio. Z pewnością jest to bardziej przyjemne niż godzinę w siłowni?


  • Poprawia kondycję Twojego serca w ten sam sposób, że ćwiczenia cardio robi i każdy wie, jak ważne to jest.


  • Pamiętasz te endorfiny, które zmniejszają stres? Mogą one również pomóc w lepszym radzeniu sobie z bólem, który może być tylko dobrze.

Więc używając płeć zabawka, gdy jesteś osobą samotną to dobry sposób, aby uzyskać orgazm i poprawić swoje zdrowie w tym samym czasie, ale co jeśli jesteś w związku, w jaki sposób sex zabawki pomoże, ?  • Jedną z głównych korzyści z używania zabawek podczas seksu z rodziną jest to, że dodaje nowy wymiar do tego, co może stać się rutyną. Choć wielu z nas nie lubią się do tego przyznać, tym dłużej trwa związek bardziej z rutynowego seksu może stać.


  • Seks-zabawki może pomóc stać się bardziej ryzykowny w sypialni. Wiele par nadal nie rozmawiać otwarcie o tym, co to jest tak naprawdę chcą, jeśli chodzi o seks, to prawdopodobnie dlatego, że nie chcą zranić uczuć swojego partnera, ale to zaskakujące, jak ludzie mogą stracić zahamowań, gdy sex zabawki są stosowane.


  • Mogą one zwiększyć orgazm. Jest to dość oczywiste, ale efekt, że orgazm ma na mózg może przejść długą drogę do ożywienia na wykazywanie stanu stosunków seksualnych. Orgazm uwalniają endorfiny, które sprawiają, że czujesz się wyjątkowo szczęśliwy, mózg czym kojarzy te uczucia z seksem, a tym samym sprawia, że ​​chcesz go więcej, a więc cykl trwa.

Jak widać, korzyści z używania zabawek podczas seksu znacznie przewyższają wszelkie niedogodności czy są pojedyncze lub w związku. Głównym powodem korzystania z zabawki płeć jest po prostu dlatego, że są zabawne, więc dlaczego nie?

Komentarze