Transformers Zabawki - Decepticonów Blackout Rysunek

Transformers Zabawki - Decepticonów Blackout Rysunek

Zło Decepticonów Transformers postać była gdybyś był fanem komiksów historie książki. Jednak to wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się filmu Transformers obrażeń w roku 2007. Teraz ze względu na to, cała nowa generacja fanów odkrywają wszystko o atrybutach robota Transformers Blackout i innych robotów złych Decepticonów.

Tutaj będziemy przyjrzeniu się niektóre z cech zabawek Transformers Blackout. Kolejny z Decepticonów lotu, ta zabawka jest w stanie przekształcić w trybie robota do rozdrabniacza i ma pojemność umożliwiając Scorponok mini rysunek siedzieć w kokpicie, gdy transformator jest w trybie helikoptera.

Od pierwszego filmu, kolektory mają wybór pomiędzy 2 edycjach tego filmu Transformers osobowości. Jest mini i deluxe wersje wielkość zabawek Transformers Blackout do wyboru.

Mała zabawka} Blackout, który jest tylko trzy cale, gdy w wersji robota jest naprawdę łatwo zmienić w trybie pojazdu, a także zawiera dwa ostrza, które obracają się swobodnie,. Jednakże ta zabawka nie jest naprawdę koncepcja dla małych dzieci, bo to jest naprawdę fiddly przy podejmowaniu próby zamiany zabawkę Transformatory Blackout od samochodu w trybie robota, a następnie z powrotem.

W odniesieniu do luksusowego edycji tego Transformer, proces ten został znacznie uproszczony, tak że nawet małe dzieci, znajdzie je bardzo łatwo zmienić zabawkę Transformatory Blackout z jednego trybu do drugiego. Ponownie, jak w mini rozmiarze zabawka ta jest dostarczana wraz z grupą łopatek wirujących które posiadają system montażowy, który można zdemontować i pozwolić im być użyte jako gdy tryb figura ISIN robota broń.


Również zabawka Transformers Blackout łączy postać minut Scorponok (co nie zmienia się), a które mogą być następnie umieszczony w koszu po zapłaceniu Transformatory Blackout zabawki przekształcony w trybie helikoptera.

Ponadto z luksusowych wydania tej Transformatory wygaszenia zabawki może być mieszany z dużą edycji rysunku Scorponok. Gdy są one mieszane, łopaty helikoptera na Blackout które obracają spowoduje awesome pazury na zabawce Scorponok się obracać (choć nie należy się spodziewać do pracy tak szybko, jak niektórzy lubią).

Jedna z największych zmienił można zauważyć między zabawki Transformers Blackout w porównaniu do widzianego w filmie jest to, że nie ma broni zamontowane ramię. Zamiast zabawka Transformers Blackout ma bardzo szczegółowe rakiety, które są połączone na ramionach i pokaże, kiedy został przekształcony w trybie robota. I w porównaniu do innych zabawek, które są dostępne zabawka Transformers Blackout jest najmniejsze chociaż w flick jest znacznie większy niż w większości innych znaków. Ale Blackout pozostaje wielką Transformers zabawkę do posiadania i korzystania.

Komentarze